Переможець та призери конкурсу "Найрозумніший-2010"
Георгій МАРЧУК (перший зліва), Євгеній КОЛОС (ІІ місце),
Ярина БОРТНИК (ІІІ місце) з ведучою заходу Юлією МЕЛЬНИК.

Минулої неділі на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся шостий щорічний районний конкурс "Найрозумніший". Змагаючись під час нього, двадцять вісім юних інтелектуалів - учнів четвертих класів сільських та міських шкіл Здолбунівщини мали чудову можливість продемонструвати свої знання та здібності.
На хлопчиків і дівчаток чекали 3 конкурсні тури. В першому потрібно було за 3 хвилини відновити запропонований текст-анограму. У другому - відповісти на 20 запитань із однієї з таких категорій знань, як: природознавство, мистецтво, математика, українська мова, читання і спорт. В третьому - набрати якомога більше балів у категорії "Секрет" (енциклопедичні знання).
Отож, після вітальних і напутніх слів від ведучої програми - вчительки ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ю. В. Мельник діти з хвилюванням приступили до виконання завдань. А журі у складі вчителів
Л. А. Мирончук (ЗОШ І-ІІІ ст. № 6), В. А. Головко (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), О. Г. Мартинюк (ЗОШ І ст. № 7), Т. В. Гончарук (Мізоцький НВК) під головуванням методиста районного методичного кабінету С. І. Батьковець - з нетерпінням очікувало перших результатів, щоб визначити шістьох учасників другого туру.


Та зробити це одразу не вдалося, оскільки троє конкурсантів набрали рівну кількість балів. Все вирішив додатковий тур "Дешифрувальник". Отож, до шістки півфіналістів ввійшли Наталія Устянчук з Мізоцького НВК (вчитель О. Н. Парфенюк), Андрій Горобюк із Здолбунівської гімназії (вчитель Н. Б. Кротюк), Олександра Корольчук із Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель О. В. Овдіюк), Ярина Бортник з Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Г. О. Омельчук), Євгеній Колос із ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вчитель Н. Ю. Цирон) та Георгій Марчук із Дерманської ЗОШ І ст. (вчитель О. Л. Лахман). Троє останніх потрапили у фінал.
А от напружена боротьба за почесне звання "Найрозумніший" розгорілася між хлопчаками. До перемоги вони йшли майже на рівних, та все ж результативнішим був представник Дерманської ЗОШ І ст. Георгій, або, як називають його друзі, Юрчик Марчук.
Переможцю та призерам подарунки від спонсорів вручила С. І. Батьковець, а книги від РВ ГУ МНС — інспектор відділу І. Д. Калашник. Крім того, солодощі й соки, теж люб’язно надані доброчинниками, отримали всі 28 конкурсантів. Не лишилися без подарунків і ті з дорослих, чия участь у конкурсі вболівальників була результативною.
...Комусь з дітей того дня пощастило більше, комусь - менше, але для більшості з них конкурс стане стимулом до подальшого активного здобуття знань і розширення кругозору, спонукатиме до нових перемог. А це - теж неабиякий позитив.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry