Статистика свідчить, що в Україні через кожних 12 хв. трапляється автопригода, а майже щопівгодини в ДТП гине людина. В середньому за добу в автоаваріях гинуть 20 і отримують травми 130 учасників дорожнього руху. Однією з основних причин дорожньо-транспортних пригод є керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Щорічно близько 20 % пригод трапляється внаслідок порушень правил дорожнього руху сп’янілими водіями.
Своєчасне виявлення у водіїв транспортних засобів фізіологічних і функціональних відхилень, які виникають при вживанні алкогольних та психотропних речовин, - одне з важливих завдань у забезпеченні безпеки дорожнього руху. З цією метою водії організацій та підприємств в обов’язковому порядку проходять передрейсові медичні огляди, які проводить спеціально підготовлений медичний працівник у відділенні швидкої невідкладної медичної допомоги Здолбунівської ЦРЛ.
Для визначення парів алкоголю в повітрі, що видихається, відділення забезпечене газовим аналізатором “Алконт-01Су”. Апарат цей придбано коштами Станіслава Олександровича Середюка та Юрія Олександровича Середюка, які не байдужі до ситуації на наших автошляхах і, незважаючи на скрутні та важкі часи, не втратили доброту, співчуття та любов до ближнього, вболівають за людей і допомагають їм.
Працівники відділення швидкої допомоги щиро вдячні Станіславу Олександровичу та Юрію Олександровичу Середюкам за можливість, завдяки придбаному ними приладу, покращити та удосконалити роботу при проведенні передрейсових оглядів водіїв.
Світлана ГРОХ,
завідуюча відділенням
швидкої медичної допомоги
Здолбунівської ЦРЛ.

Comments are now closed for this entry