Т. Ф. ПАВЛОВА серед конкурсанток.

Осінь... Дощ... Сумно... Кожен день схожий на попередній. А душа прагне свята, лине до прекрасного. Вирішила організувати "Міс школи". Та ця назва звучала дуже банально, а так хотілось чогось незвичного, чарівного. Задумалась. І якось сама собою виникла нова назва шоу "Королева осені-2010".


Впродовж підготовчого періоду кількість учасниць змінювалась чи не щодня. Врешті визначились, що їх буде 9 - учениці 7-10 класів. А оскільки порівнювати юнок 7 і 10 класу неможливо, зійшлися на думці, що претенденток на перемогу має бути 2: по одній у молодшій та старшій категоріях.
Оцінювало виступи претенденток журі у складі директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ф. Павлової, заступника директора школи з виховної роботи Л. Т. Ткачук, представника навчального центру "ГРАНД", викладача комп’ютерних курсів у нашій школі М. П. Зінченка, вчителя фізкультури В. В. Шеретюка та педагога-організатора С. В. Сахно.
Конкурсів було п’ять: "Представлення", "Мій коник", "Зачіска", "Сукня, створена власноруч" та "Інтерв’ю". Найяскравішим з них було визнано конкурс "Сукня, створена власноруч". Фантазія конкурсанток просто вражала. Дівчата представили глядачам сукні, виготовлені з фольги і прикрашені квітами з сіток, в яких зберігають овочі, поліетиленових пакетів, паперу та макаронів.
Кожна з учасниць хотіла перемогти, тож боротьба була запеклою. Всі дівчата старалися, їх виступи були цікавими і неповторними. Але вердикт журі такий: ІІ віце-Королевою в молодшій категорії конкурсанток стала учениця 8-Б класу Світлана Новачук, І віце-Королевою - теж учениця 8-Б Олена Клішевич, а "Королевою осені-2010" - Марія Довбенко із 7-Б. У старшій категорії: ІІ віце-Королева - учениця 9-А Даша
Алєксєєва, І віце-Королева - Алла Мартинюк, теж з 9-А, "Королева осені-2010" - десятикласниця Марія Лінік.
Королевою глядацьких симпатій стала - Олена Клішевич, яка отримала спеціальний приз, що вручила Т. Ф. Павлова.
Окрему подяку хочу висловити команді КВК "Т. Б. П. Ч" - фіналісту і срібному призеру І Рівненської ліги КВК та команді КВК "Помідори по-рівненськи" - гостям шоу, веселощі і жарти яких порадували глядачів, додали присутнім гарного настрою.
... Скінчилося шоу, стихли фанфари. І я вже не переконуюсь, я просто знаю: вихованці ЗОШ № 3 - найкращі.
Світлана САХНО,
педагог-організатор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

 

Comments are now closed for this entry