У серпні у сім’ю Данилюків із с. Миротин прийшла біда - дочка Іванка в результаті падіння з велосипеда отримала численні травми внутрішніх органів. На операцію, лікування, реабілітацію потрібні були значні кошти. Мама і бабуся, з якими проживає дівчинка, ледь зводять кінці з кінцями, тому, рятуючи дитину, продали все, що можна продати, зверталися за допомогою і до рідні. Однак і цих коштів виявилося недостатньо.
Проблемою односельців як власною перейнялися працівники та учні Миротинської ЗОШ І-ІІ ст., де навчається Іванка. Вони надали матеріальну допомогу на її лікування, а також звернулися з проханням до учнівських і педагогічних колективів інших шкіл району, небайдужих людей проявити чуйність і милосердя. З їх ініціативи було встановлено скриньки для збору коштів у обох магазинах “Колібріс” у м. Здолбунів. Завдяки цим старанням вдалося зібрати певну суму, що й допомогло поставити Іванку на ноги. Звичайно, вона ще дуже слабка, проте вже відвідує школу.
Сім’я Данилюків висловлює щиру вдячність за чуйність і доброту усім, хто відгукнувся на їх біду, - колективам та керівникам шкіл району, директору Здолбунівської ДЮСШ
В. А. Куцелі, колективам магазинів “Колібріс № 7” (директор О. М. Бігун) та “Колібріс № 10” (директор - (С. Я. Синюк).

Comments are now closed for this entry