Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 найстаріша серед подібних освітніх закладів м. Здолбунова. Сьогодні у школі функціонують майстерня, бібліотека, комп’ютерний клас, їдальня, спортивний зал, класні кімнати і навчальні кабінети. Її педагогічний колектив - згуртована команда однодумців, котрі разом дбають про те, щоб освітній заклад, зберігаючи давні традиції, постійно оновлювався, і в його стінах виховувались чесні, працьовиті, віддані Україні учні. А серед наших випускників чимало шанованих і знаних не лише у Здолбунові чи на Рівненщині громадян.
Історія навчального закладу розпочалась з відкриття у 1882 році двокласного початкового училища, а згодом - залізничного училища і гімназії. У 2112 р. школа відзначатиме своє 130-річчя! Хотілося б, щоб у цей ювілей на її подвір’ї зібралися всі, для кого вона стала дорогим спогадом дитинства і юності, життєвим стартом. А ще - щоб школа зустріла це свято, залишивши у минулому існуючі нині проблеми, пов’язані із її реконструкцією. Нам потрібна допомога.
Педагогічний колектив і дирекція навчального закладу щиро вдячні усім, хто цього літа сприяв організації ремонту школи: начальнику станції Здолбунів В. В. Будьку, директору МП "Квант" І. Д. Люльчаку, директору ТОВ "Нострадамус" В. Л. Васильчуку, начальнику локомотивного депо Ф. Н. Гушинцю, начальнику вагонного депо Й. В. Гаврищаку, С. Г. Сапожніковій, випускникам школи в особі Н. С. Бричук, Ю. П. Овчаруку. Спасибі за ваші підтримку, щиру вдачу і повагу до школи.
Лариса МЕЛЬНИЧУК,
завідуюча бібліотекою
ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Comments are now closed for this entry