Заступник голови облдержадміністрації Юрій Кічатий
цікавиться життям-буттям підопічних.

Нині на Рівненщині функціонує 7 інтернатних установ, підопічними яких є 1084 осіб похилого віку. На 2010 рік видатки на їх утримання затверджені в сумі 29 млн. 720 тис. 700 грн., що майже на 8 відсотків більше, ніж у минулому.
Проблеми інтернатних установ, шляхи покращення діяльності та перспективи розвитку обговорювали їх керівники та представники обласної влади під час семінару-наради, який відбувся минулого тижня на базі Здолбунівського будинку- інтернату для людей похилого віку та інвалідів.


В роботі цього заходу взяли участь і виступили заступник голови облдержадміністрації Юрій Кічатий, начальник головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Георгій Сладковський та окремі директори інтернатних установ.
Учасники семінару не лише обговорили назрілі проблеми своєї галузі, але й почерпнули чимало корисного у здолбунівських колег. Бо тут є чому повчитись. Будинок-інтернат має зразкове підсобне господарство, в якому налічується 38 гектарів землі, 100 голів свиней, 31 - великої рогатої худоби, діє своя міні-пекарня, працює швейна майстерня, під час закладання на зиму овочів і фруктів – консервний цех. Одне слово, усе це є надійною основою для забезпечення харчування підопічних.
На належному рівні організовано і медичне обслуговування стареньких. До їх послуг – нова медична апаратура, оснащені всім необхідним для процедур кабінети. Налагоджено ділові зв’язки з медичними фахівцями з Голландії.
Очолює колектив інтернату заслужений працівник охорони здоров’я України Олег Юрійович Висоцький. Цю посаду він обіймає 27 років. Заслужив шану і повагу в колективі.
Сьогодні в інтернаті перебувають 210 чоловік, в тому числі 90 інвалідів і 30 ветеранів війни та репресованих. Ними опікуються 9 найкращих медичних працівників та 45 осіб молодшого медперсоналу. Для стареньких створені тут належні умови. Це побачили на власні очі і на обласному семінарі керівники інших інтернатних установ.
Євген Шилан,
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry