З 31 травня по 30 червня нинішнього року в області проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті “Автобус-2010”. Його мета - попередити аварійність на пасажирському автотранспорті, посилити роботу щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищити технічну готовність автобусів, які залучаються до перевезення людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей.
Державтоінспекція закликає водіїв, які займаються пасажирськими перевезеннями, звернути особливу увагу на технічний стан транспортних засобів, суворе дотримання правил дорожнього руху та недопущення дорожньо-транспортних пригод.
Слід звернути увагу і на наявність відповідних документів та дозволів на перевезення пасажирів, передрейсовий медичний огляд водіїв, справність аварійних виходів, укомплектування транспортних засобів вогнегасниками та аптечками, правомірність встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння.
Працівники ДАІ вживатимуть суворих заходів впливу до порушників вимог щодо перевезення пасажирів, особливо дітей, та інших порушень правил дорожнього руху.
Микола Прокопчук,
старший державтоінспектор ВДАІ.

Comments are now closed for this entry