З ініціативи Здолбунівського районного осередку громадської організації “Фронт Змін” проведено турнір з міні-футболу

 

Здолбунівська районна організація “Фронт Змін” від початку свого створення та заснування бере активну участь у житті громади, завжди підтримувала та надалі підтримуватиме молодь і юнацтво. Молоде покоління – це майбутнє нашої держави, саме тому “Фронт Змін” займає активну позицію щодо залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом. 
1 червня ц.р. під егідою “Фронту Змін” на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» були проведені змагання з міні-футболу серед дітей двох вікових груп: 1998-1999 та 2000-2004 років народження. Під час змагань в цікавій та безкомпромісній боротьбі усі учасники показали свою майстерність, набуту протягом навчально-тренувального року.
Переможці та призери турніру були нагороджені медалями, кубками та почесними грамотами від “Фронту Змін” (на фото). Нагородження проводили голова Здолбунівського районного осередку громадської організації “Фронт Змін” Наталія Дацюк та начальник ФСК “Локомотив” Микола Шевченко – заступник голови Здолбунівської районної організації політичної партії “Фронт Змін”.
Наталія Дацюк,
голова Здолбунівського районного осередку
громадської організації “Фронт Змін”.

Comments are now closed for this entry