Чи уважні ви до тих, хто поруч з вами? Чи турбуєтеся про людей, котрі потребують вашої допомоги?
Здолбунівська гімназія вже вкотре подбала про дітей, яким необхідні кошти на лікування. У рамках двомісячника «Співучасть у долі дитини», який триває і проходив паралельно з всеукраїнською волонтерською акцією «Весняний тиждень добра-2010», був проведений благодійний ярмарок «Виставка-продаж випічки». Вчителі і діти мали змогу поласувати різноманітними кулінарними виробами, що приготували учні 5-10 класів. У результаті такого «змагання» перше місце посів 5-Б клас, зібравши 205 грн. Загальна ж сума отриманих в результаті акції коштів склала 1332 гривні.
Крім цього, учні 7-11 класів взяли участь у конкурсі «Караоке на гімназійному майдані». В ході його лунали пісні українською, англійською та німецькою мовами. Глядачі підтримували учасників гучними оплесками та... грошами, які кидали до капелюха в руках виконавця. Таким чином вдалося «наспівати» 500 гривень, які також підуть на благодійництво.
«Допоможемо дітям!» - хотілося б, щоб ці слова звучали у кожному серці і спонукали до добрих справ. І тоді все зміниться на краще!
Анастасія УШИНСЬКА,
учениця 11 класу
Здолбунівської гімназії.

Comments are now closed for this entry