“Чорнобиль”, “зона”... Значення цих слів нині не потребує роз’яснення. Вони вже давно увійшли у нашу свідомість і стали звичними. Але забувати про трагічні роковини не має права ніхто, бо ще довго природі і людству даватимуться взнаки наслідки тієї катастрофи.
24-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС був приурочений екологічний діалог “Полин. Душа сльозою омивається”, організований працівниками районної бібліотеки для дітей та юнацтва. Захід відбувся у читальному залі книгозбірні за участю читачів - учнів 8-10 класів міських загальноосвітніх шкіл. Провідні бібліотекарі О. М. Вальчук та Л. О. Москалюк вели з присутніми діалог про страшну чорнобильську трагедію та її наслідки. Найактивнішими його учасниками стали Сергій Дубенюк і Надія Грабік.
Пробудити в юних милосердя, чуйність, заохотити дбайливо ставитись до навколишнього середовища - такою була мета заходу. Адже, якщо жити за Божими заповідями, творити добро, даруючи усім, хто поруч, тепло своїх сердець, "чорнобилю" нашої Землі ніколи не станеться.
Ольга ЛІТКОВСЬКА,
провідний бібліотекар РБДЮ.

Comments are now closed for this entry