Президент призначив голів адміністрацій області
Розпорядженням Президента України Віктора Януковича призначено голів районних державних адміністрацій Рівненської області. Серед них три жінки – голови Дубнівської, Млинівської та Зарічненської райдержадміністрацій. На своїй посаді залишився лише керівник виконавчої влади Володимирецького району.
Уродженець Гільчі Здолбунівського району Б. В. Дицяк очолив Корецьку районну державну адміністрацію.

Інвесторам на Рівненщині бути
Голова облдержадміністрації Василь Берташ звернувся до прем’єр-міністра України та Міністерства навколишнього природного середовища листом з проханням посприяти у видачі спецдозволу на розробку Вельбівненського родовища піску, що в Острозькому районі. Адже через відсутність цього документа затримується реалізація інвестиційного проекту, розпочатого ще у 2007 році, який дасть можливість отримати півтори сотні робочих місць. Загальна вартість інвестицій 38 млн. євро.

Добудова незавершених житлових будинків і розгортання будівництва доступного житла в області
стали темою наради під головуванням заступника голови ОДА Володимира Новака. Участь у заході взяли керівники районів, управлінь, представники підприємств-забудовників та інвесторів. У ході засідання було обговорено першочергові проблеми та завдання з розгортання будівництва доступного житла в області та завершення будівництва багатоквартирних будинків з високим ступенем будівельної готовності. На 1 березня таких в області було 24.

починається підготовка до нового опалювального сезону
Нині житлово-комунальними підприємствами в області завершено опалювальний сезон. Незважаючи на холодну зиму, він пройшов без проблем. І це, на думку начальника головного управління ЖКГ облдержадміністрації Олександра Сергієнка, завдяки якісній підготовці до зими, на що було витрачено 72,4 млн. грн. і при цьому - жодної гривні капітальних інвестицій з державного бюджету.
Щодо підготовки об’єктів підприємств комунальної теплоенергетики до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років, за словами Олександра Сергієнка, необхідно передбачити широке впровадження місцевого палива, електроопалення для скорочення споживання природного газу не менше, ніж на 25%, зменшення технологічних втрат енергоносіїв і води. Для покращення технічного стану комунальних теплопостачальних об’єктів на найближчу перспективу головним управлінням ЖКГ облдержадміністрації розроблені заходи для включення їх у Державну цільову економічну програму енергоефективності до 2015 року.

Рік ветеранів
Згідно з розпорядженням голови ОДА Василя Берташа в області буде розроблено програму проведення Року ветеранів Великої Вітчизняної війни на Рівненщині. Нею будуть передбачені як заходи з поліпшення житлово-побутових умов, насамперед надання житла тим інвалідам Великої Вітчизняної війни, які цього потребують, так і медичного та транспортного обслуговування ветеранів.

До 65-річчя Перемоги
Обласне свято духової музики та марш-парад духових оркестрів «Дзвенить оркестрів мідь» - серед заходів з відзначення 65-ї річниці Перемоги. Ці дійства відбудуться у селищі Клевань 8 травня. До того ж у всіх загальноосвітніх навчальних закладах краю буде проведено урок Пам’яті за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни. Його мета - виховати у підростаючого покоління почуття вдячності та поваги до ветеранів і учасників війни.
За повідомленнями прес-служби ОДА.

Comments are now closed for this entry