Напередодні Великодня, згідно з розпорядженням міського голови, в Здолбунові було проведено декаду благоустрою міста. Відповідально поставились до виконання передбачених заходів з упорядкування виробничих, прилеглих і закріплених територій більшість керівників та трудових колективів установ, підприємств, організацій міста. Перш за все, варто щиро подякувати відкритим акціонерним товариствам “Волинь-Цемент”, “Укрцемремонт”, “Завод будівельних матеріалів”, “Механічний завод”, комунальним підприємствам “Здолбунівводоканал”, “Здолбунівкомуненергія”, “Міське будинкоуправління № 1”, управлінню експлуатації газового господарства, вагонному депо, учням та педагогам освітніх закладів, об’єднанням співвласників багатоквартирних житлових будинків “Мрія”, “Залізничник”, приватним підприємцям, районній організації політичної партії “Сильна Україна”.
Допомогли в організації належного освітлення і надали лампи вуличного освітлення енергодільниця ст. Здолбунів, ВАТ “Укрцемремонт” та ВАТ “Волинь-Цемент”. Завдяки останньому вдалось повністю забезпечити піском кладовище по вул. Коперника. Для цього ж об’єкта відремонтували ємності і заповнили їх водою працівники комунального підприємства “Здолбунівводоканал”.
Непокладаючи рук працювали двірники ТзОВ “Комбінат комунального господарства”, працівники групи благоустрою міської ради, упорядковуючи вулиці, сквери Здолбунова, міський гідропарк та ліквідовуючи стихійні сміттєзвалища. Транспорт для останніх робіт надали комунальні підприємства “Здолбунівводоканал” та “Здолбунівкомуненергія”.
В той же час ми розраховували на активнішу роботу під час декади колективів локомотивного депо, відкритих акціонерних товариств “Завод нестандартного обладнання”, “Завод продовольчих товарів”, “Завод залізобетонних конструкцій” та інших. Сподіваємось, що до святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні і працівники цих підприємств докладуть максимум зусиль, щоб зробити наше місто красивішим і ошатнішим.
З піднесеним настроєм долучились до великого передсвяткового прибирання всі небайдужі мешканці Здолбунова, за що їм велике спасибі від міської ради та комунальних служб.
Дорогі здолбунівчани! Ми і надалі віримо в тісну співпрацю і взаєморозуміння з вами, конструктивний підхід до вирішення наших спільних проблем, адже тільки таким чином зможемо зробити Здолбунів містом нашої мрії.
Ірина СИРОТА,
завідуюча комунальним відділом з благоустрою міста.

Comments are now closed for this entry