Майстер-класи з писанкарства відбуваються у нашому місті традиційно.
Минулої середи його провела у районному будинку культури для учнів 5-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 народний умілець Ірина Кухар. Роботи цієї майстрині часто демонструються на районних та обласних виставках, знають їх і в Києві.
Коротко розповівши про писанкарство як своєрідне уявлення людини про світ, п. Ірина зазначила, що навчитися робити писанки може кожен бажаючий. Що це справді так, переконалися школярі – учасники цього творчого уроку. Хлопчики та дівчатка з допомогою майстрині поступово набували певних умінь. А до кінця заняття кожен з них міг порадіти своєму писанковому диву, яке з гордістю поніс до власної домівки.


Звісно, у когось вийшло краще, у когось гірше. Та головне, що кожен власноруч зробив свою писанку, оздобивши її орнаментом. Діти малювали хрестики, хвильки, квіти і навіть свої імена. А от колір більшість вибрала червоний.
Проведене заняття, без сумніву, справило на п’ятикласників гарне враження. Адже вони долучилися до одного з аспектів багатющих традицій нашого народу, а ще - до непростого світу творчості. І допомогли їм у цьому народний умілець Ірина Кухар, працівники районного будинку культури та педагог-організатор школи М. Ю. Гаргуля.
Тамара ОКРУШКО.
На знімках: під час заняття.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry