Напередодні Великоднього свята Здолбунівська районна організація політичної партії “Сильна Україна» організувала прибирання території міського парку по вул. Грушевського. На таку хорошу і корисну для громади міста ініціативу керівництва партійної організації охоче відгукнулися її активісти і прихильники.
Щоправда, самим лише прибиранням і фарбуванням лавочок та дитячого ігрового майданчика не обійшлося. Окрім щіток і фарби, в хід пішли пилки, молотки, болгарка, оскільки чимало лавок були знищені і потребували відновлення "з нуля" або ж заміни окремих зіпсованих панелей.
Не залишилися байдужими до акції мешканці міста: хтось запропонував підключитися до електромережі з власного будинку, хтось долучився до фарбування лавок. Вагомою була й допомога молоді, яка також переймається проблемами благоустрою Здолбунова, зокрема, місць відпочинку.
- Така активна позиція молодих громадян - добра ознака того, що росте нова формація людей, які власним прикладом доводять, що вони - покоління сильних і хочуть жити в новій країні. А зміни на краще залежать від кожного особисто, - зазначив керівник районної організації політичної партії "Сильна Україна" Олег Панасюк.
Олександр БОТАРЬОВ,
секретар Здолбунівської районної
організації ПП "Сильна Україна".

Comments are now closed for this entry