Дорогі здолбунівчани, жителі району!
З 4 квітня по 4 травня ц. р. в Україні проходить місячник Червоного Хреста України. Його мета - консолідація зусиль суспільства для поліпшення життя найуразливіших верств населення і формування громадської думки на користь милосердя відповідно до загальновизнаних гуманітарних принципів червонохресного руху.
У важкий час ми живемо. Чимало проблем і біди навколо нас. Особливо в тяжкому становищі опинилися старі і діти. Сьогодні у нашому районі проживає 18687 пенсіонерів, з них 1658 — одинокі або одиноко проживаючі, 550 багатодітних сімей, а також 23 сироти і 92 дитини без батьківської опіки. І багато з них не живуть, а виживають. Загляньте в їх сумні очі — вони благають про допомогу.
Шановні співвітчизники! Звертаюся до вас від імені президії правління районної організації Товариства Червоного Хреста України, звертаюсь до тих, кому не байдуже чуже горе: допоможіть нужденним пережити цей нелегкий час.
Ми готові прийняти від вас одяг, взуття, продукти харчування, миючі засоби в кабінеті районної організації Товариства Червоного Хреста України (приміщення районної стоматполіклініки), тел. 2-61-88, а також кошти, які можна перерахувати на: р/р 26001730255611 Львівська обласна філія АКБ «Укрсоцбанк», Код ЄДРПОУ 02940316 МФО 325019 з обов’язковою поміткою: «Для Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України на фінансування гуманітарних програм».
Володимир БОРОДІЙ,
голова районної організації Товариства 
Червоного Хреста України.

Comments are now closed for this entry