Суворою виявилась цьогорічна зима. Промерзла земля, товстий шар снігу та сильні морози ускладнювали зимування птахів, і вижити їм було досить важко.
З великим ентузіазмом та відповідальністю до проблеми порятунку птахів ставились учні нашої школи. Ще до початку холодів було створено агітбригаду з учнів 5-6 класів, яка розпочала свою діяльність з донесення інформації про зимуючих птахів до широкого кола школярів. А через деякий час на заклик агітбригади відгукнулись найменші учні (1-4 кл.) і під мудрим керівництвом вчителів та батьків зайнялись виготовленням годівничок для пернатих.


Допомогли прилаштувати зроблені годівнички у саду біля школи учні старшої ланки, які працюють в шкільній організації “Лідер”. Також у навчальному закладі пройшла виставка малюнків учнів-початківців “Зимуючий птах”.
Сьогодні, коли люта зима позаду і не за горами тепло, наші діти впевнені у тому, що зробили велику справу, завдяки якій ще не раз ми почуємо білобоку сороку, галку чи синицю, відчуємо їх допомогу в боротьбі з шкідниками.
Олександр БОТАРЬОВ,
педагог-організатор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст № 4.

Comments are now closed for this entry