Минулої п’ятниці відбулося представлення нового керівника Рівненщини Василя Михайловича Берташа. Представляли нового голову облдержадміністрації віце-прем’єр міністр з питань економіки Сергій Тігіпко, колишній губернатор Рівненщини, нардеп Верховної Ради від “Нашої України” Віктор Матчук та голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук.
Сергій Тігіпко впевнений, що Василь Михайловий впорається зі своїми завданнями, оскільки він вже має управлінській досвід - був першим заступником адміністрації Миколи Сороки.
Василь Михайлович Берташ народився 7 січня 1961 року в
с. Лісове Рокитнівського району Рівненської області.
Освіта вища: закінчив Рівненський сільськогосподарський технікум (1980 р.) та факультет промислового та цивільного будівництва УІІВГ за спеціальністю “інженер-будівельник” (1985 р.).
Працював за спеціальністю та керівником різних підприємств, організацій, а також заступником та першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації (1998–2005 рр.).
Обирався депутатом облради (2002–2006 рр.).
Очолює обласну організацію Партії регіонів. Був народним депутатом України п’ятого скликання від Партії регіонів. На президентських виборах 2010 року очолював обласний виборчий штаб Віктора Януковича.

Comments are now closed for this entry