Минулого тижня відбувся черговий семінар-навчання голів територіальних громад району.
Спеціаліст з міграційного контролю РВ УМВС України в Рівненській області Н. В. Іванова розповіла присутнім про особливості ведення паспортного обліку громадян.
Директор центру зайнятості С. М. Бабич акцентував увагу на спільній роботі спеціалістів очолюваної ним установи з територіальними громадами району щодо вирішення такої непростої проблеми сьогодення, як безробіття. Воно особливо дошкуляє сільському населенню, адже шансів знайти роботу за місцем проживання обмаль.
Про важливість навчання населення правилам протипожежної безпеки ще раз нагадав головам місцевих рад старший інспектор районного відділу МНС В. П. Дроздюк.
Цікавим був виступ менеджера по роботі з корпоративними клієнтами приватної структури “Інтертелеком” А. О. Горецького про можливість впровадження на Здолбунівщині безпроводового телефонного зв’язку. До речі, ним вже користуються у Рівненському районі.
Почута цього дня інформація стане, безумовно, в нагоді керівникам територіальних громад району, які мали змогу також отримати від виступаючих відповіді на свої запитання.
В роботі семінару-навчання взяв участь і виступив голова районної ради В. О. Тимощук.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry