Контрольно – ревізійним відділом в Здолбунівському районі відповідно до плану роботи відділу в січні – лютому 2010 року проведено ревізію фінансово – господарської діяльності комунального підприємства «Здолбунівводоканал» за 2007 – 2009 роки .
В ході проведення ревізії виявлено недоотримання доходів працівниками КП «Здолбунівводоканал» в січні – лютому та в квітні 2008 року у вигляді заробітної плати на загальну суму 19,33 тис.грн, зайве нарахування та виплата надбавки в розмірі 15% до посадового окладу керівництву підприємства на загальну суму 7,95 тис.грн, зайве здійснення перерахування до загально обов’язкових фондів в сумі 3,01 тис.грн, безпідставне списання пального, а саме стислого газу на загальну суму 3,36 тис.гривень.
Всього проведеною ревізією виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок порушення законодавства в сумі 35,65 тис.грн, втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок неефективних управлінських дій на суму 298,51 тис.грн, інших порушень фінансової дисципліни в сумі 237,76 тис.гривень.
На двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст..164-2 КУпАП. Матеріали ревізії передані прокуратурі Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry