Прес-служба НАДРА БАНКУ інформує, що Дирекція з банківського регулювання та нагляду Національного банку України підтвердила інформацію юридичної служби НАДРА БАНКУ про те, що вклади фізичних осіб, оформлені в НАДРА БАНКУ до 3 березня 2009 року, захищені Фондом гарантування вкладів. Про це повідомляється у листі, отриманому від Національного банку України 10 березня цього року.      Згідно зі ст. 1 Закону України «Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб», «усі вклади, що надійшли в банк до моменту переведення учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до категорії тимчасового учасника Фонду, підлягають поверненню Фондом».
     Фонд не гарантує повернення лише нових вкладів, залучених банком за новими депозитними договорами після 3 березня 2009 року.
     На депозити, що були оформлені раніше і термін яких був пролонгований, гарантія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб поширюється.

     Свою діяльність ВАТ КБ «Надра» розпочав 26 жовтня 1993 року. Сьогодні НАДРА БАНК – один із найбільших універсальних комерційних банків, що уже 15 років успішно працює на фінансовому ринку України. За даними НБУ, банк входить у першу десятку українських банків і займає верхні позиції різних банківських рейтингів.
     Щоб стати ще ближчим до своїх клієнтів, банк постійно працює над розвитком регіональної мережі і присутній у кожній області України, нараховуючи понад 700 відділень. Мережа банкоматів – близько 1200 одиниць, кількість POS-терміналів – більше 5 000 одиниць.
     За даними АУБ, станом на 01.01.2009 р. активи банку становлять 30 547,48 млн. грн.; депозити фізичних осіб – 9 490,681 млн. грн.; депозити юридичних осіб – 5 282,550 млн. грн.; кредитно-інвестиційний портфель банку – 26 169,15 млн грн.; капітал банку – 2 773,157 млн грн.
     В Інтернеті інформація про банк розміщена на офіційному сайті ВАТ КБ «Надра»: www.nadrabank.ua

Comments are now closed for this entry