Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 р. № 1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” Здолбунівська ра-йонна державна адміністрація оголошує проведення першого туру конкурсу серед працівників Здолбунівської райдержадміністрації відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:
“Кращий керівник” (серед керівників структурних підрозділів райдержадміністрації - управлінь, відділів, секторів);
“Кращий спеціаліст” (серед спеціалістів усіх структурних підрозділів райдержадміністрації).
У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади ІІ-VII категорій і мають стаж державної служби: для номінації “Кращий керівник” - загальний стаж державної служби не менше п’яти років, з них на керівних посадах - не менше двох років; для номінації “Кращий спеціаліст” - загальний стаж державної служби не менше двох років.
Учасники конкурсу не повинні мати дисциплінарних стягнень.
Для участі у першому турі конкурсу працівники Здолбунівської райдержадміністрації до 15 березня 2010 року подають до організаційного комітету за адресою: 35700 м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14 (відділ організаційно-кадрової роботи апарату РДА, контактний тел. 2-26-17, каб. № 307) такі документи:
заяву про участь в конкурсі;
копію особової справи державного службовця за формою П-2ДС;
подання керівників структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;
за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).
У термін до 20 березня 2010 року організаційний комітет розглядає подані документи претендентів на участь у конкурсі та приймає рішення.
Конкурс буде проведений у березні-квітні 2010 року.

Comments are now closed for this entry