Іван Кубович, якого ви бачите на цьому знімку, навчається у 9 Г класі загальноосвітньої школи № 6 м. Здолбунова. Старанний і дисциплінований учень, товариський із однолітками, скромний, але вміє відстояти свою позицію, добре вчиться, бере участь у районних олімпіадах з основ наук, а з географії, наприклад, був призером обласної олімпіади.
Успішному злету дев’ятикласника сприяє те, що він чимало працює над собою, уважний на уроках, прислухається до порад своїх наставників-вчителів, захоплюється комп’ютером, інформатикою.


- Знаєте, у моєму класі багато здібних дітей, - розповідає класний керівник Людмила Бишук. – Всі вони мені дорогі і близькі. Іван Кубович хоч і не лідер класу, але його поважають, з ним рахуються, прислухаються до його думки, дружать з ним. Він успішний і перспективний учень.
Іван Кубович помітна особистіть у школі, поміркований і зібраний. Поважає і цінує старших, особливо своїх діда Миколу та бабусю Ніну з Мізоча, які шанують рідне слово і національну культуру, пишуть музику і вірші. Є на кого рівнятися внукові Івану.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry