Працівниці відділення з ремонту електрообладнання ВАТ “Укрцемремонт”.

Щедрий березень дарує нам приємне свято – День Весни, коли ми вшановуємо найрідніших, найближчих нам людей - матерів, сестер, дочок, подруг.
Жінка! Яке коротке слово, але скільки добра і величі таїть воно в собі.
Зібрані і працьовиті жінки трудяться у відділенні з ремонту електрообладнання ВАТ “Укрцемремонт”. Хороших слів заслуговують електромонтери-обмотувальниці Галина Метка, Катерина Ушакова, Світлана Теплюк. Цій, можна сказати, не жіночій справі вони віддали понад двадцять років копіткої праці. Значно менший трудовий стаж у Майї Родінкової та Ольги Кухтицької, але у їх руках робота “горить”, вони ніколи не допускають браку.
Колектив відділення, як і всі працівники акціонерного товариства, переживає непрості часи. І одна з основних проблем – відсутність замовлень. Простоює більшість підприємств, обмаль роботи і цемремонтівцям. Колись діяла дільниця з ремонту електродвигунів, в якій працювало близько 70 чоловік. І вона обслуговувала багато підприємств. Нині відділення ремонтує електрообладнання лише ВАТ “Волинь-Цемент” та ТзОВ “Волинь-шифер”.
- Наші виробничниці працюють на совість, - розповідає майстер відділення Петро Блажко. – Хоч і маленький колектив - всього-на-всього вісім жіночок, але дружний. А головне, що з роботою справляється успішно, добре усвідомлюючи її важливість.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry