Викладач навчального центру Василь БОНДАРЧУК з курсантами.

Відкрите акціонерне товариство “Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство” має свою славну історію і традиції. Тут гартувалась професійна майстерність багатьох спеціалістів. Звідси окремі з них пішли у науку, очолили відомі промислові підприємства України. У свій час Мізоцьке РТП, крім ремонту сільськогосподарської техніки та перевезення народногосподарських вантажів, готувало механізаторські кадри (трактористів, комбайнерів, водіїв ). Більше того, це підприємство було знане далеко за межами України, постійно підтримувало зв’язки з науковими інститутами.
Саме про це говорив у своєму виступі колишній керуючий РТП Роман Максимцев на урочистому відкритті навчального центру, де відтепер готуватимуть водіїв транспортних засобів усіх категорій.


Працівників ремонтно-транспортного підприємства також привітали з цією приємною подією голова районної ради Василь Тимощук, заступник голови райради Яків Мельник, директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич, власник РТП Олександр Андріюк, селищний голова Богдан Похилюк.
А настоятель місцевого храму Різдво-Богородичної церкви протоієрей Олександр освятив приміщення навчального центру.
Зорганізувався і розпочав успішну роботу навчальний центр з підготовки водіїв усіх категорій завдяки власнику РТП Олександру Андріюку, чимало віддав сил і енергії для цієї справи і голова правління відкритого акціонерного товариства “Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство” Микола Тимощук.
На сьогодні навчальний центр має хорошу матеріальну базу, транспортні засоби, класи для навчання водіїв, оснащені таблицями і схемами, довідковим матеріалом. Уже укомплектована група у кількості 30 чоловік, підібрані відповідні кадри, розпочато заняття.
Євген Шилан.
Фото автора.

 

Працівники навчального центру з гостями.

Comments are now closed for this entry