З метою попередження масової несанкціонованої торгівлі рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до "Червоної книги України” рослин, а саме: цикламен Кузнєцова, підсніжник складчастий, тюльпан дібровний, черемша, півонія вузьколиста (воронець), сон чорніючий, ряст Гадлера, рябинник малий, проліска сибірська, конвалія травнева.      Значна частина цих рослин вивозиться для продажу у великі міста України, а також за кордон.
Нагадуємо, що торгівля рослинами, занесенеми до "Чевоної книги України”, заборонена також і ст. 64 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища". Адміністративна відповідальність за це правопорушення передбачена згідно зі ст. 68 Закону України "Про охорону навколишнього середовища", ст. 88-1 КпАП України.
     Просимо громадян та керівників підприємств та організацій на залізничному транспорті сприяти транспортним ОВС в організації дотримання правопорядку та надання інформації щодо попередження таких правопорушень.
     За отриманням додаткової інформації та консультації просимо звертатись у відділ міліції громадської безпеки за адресою: м. 3долбунів, вул. І. Гончара, 40, ЛВ на ст. Здолбунів,1-й поверх, каб. №4.
Тел: (803652) 94-8-09 або 94-1-02.
Лінійний відділ ст. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry