прийшла у стільки ж сімей наших земляків, які незабаром святкуватимуть
входини у новому будинку за адресою: м. Здолбунів, вул. Коперника, 65.
4 лютого його майбутнім мешканцям урочисто вручили ордери на квартири.

Того дня на подвір‘ї новобудови панувала піднесена, позитивна атмосфера. На приємну церемонію прибули дорослі й малі новосели, завітали сюди і голова міської ради І. О. Ольшевський, заступник голови районної ради Я. Р. Мельник, народні депутати України С. М. Кошин та Ю. В. Прокопчук, депутат обласної ради Н. С. Путіліна, депутат районної ради О. Є. Дацюк, генеральний директор фірми “Рівнеміськбуд”, котра зводила і опоряджувала будинок, С. А. Рязанов та чимало інших знаних у місті й районі людей.


З особливим хвилюванням слухали винуватці свята адресовані їм вітання. Для багатьох з них, як от для старшої медсестри Здолбунівського будинку-інтернату для одиноких престарілих громадян та інвалідів Р. М. Мельник, ветерана праці В. П. Захарчук, котра понад 30 років трудилась у будинку побуту і, поки стояла на квартирній черзі, виростила трьох дітей, сім‘ї М. М. Іваніцкого, цей день став втіленням багаторічної мрії про нове комфортабельне житло. Його отримання стало можливим завдяки реалізації започаткованої у 2009 р. спеціальної урядової програми, якою передбачене надання громадянам 5,5 тис. квартир, придбаних Державною іпотечною установою у різних регіонах України, в т. ч. 270 квартир у Рівненській області, 70 - у м. Здолбунові.
- Сьогоднішня подія надзвичайно радісна і приємна, адже вже багато років люди не отримували державних квартир. Ці сімдесят ми ділимо пропорційно згідно з чергами, зареєстрованими у міськраді, - зазначив, виступаючи І. О. Ольшевський. Він щиро привітав городян із новосіллям, побажавши, щоб у їх оселях панували щастя і затишок, а також висловив щиру вдячність усім, хто доклав максимум зусиль, щоб у Здолбунові постав новий ошатний будинок, а мешканці міста змогли покращити свої житлові умови.
Теплі вітання та побажання добробуту, достатку, любові і щастя майбутнім мешканцям новобудови лунали також із уст Н. С. Путіліної, С. М. Кошина, Ю. В. Прокопчука, С. А. Рязанова, котрий також продемонстрував присутнім фото, що ілюстрували шлях від початку будівництва до завершального його етапу.
Наблизився й найурочистіший момент церемонії - вручення ордерів та ключів від квартир. Виконати цю почесну місію доручили керуючій справами Здолбунівської міської ради С. О. Вознюк, народному депутату України С. М. Кошину та С. А. Рязанову.
Першим ордер на нову трикімнатну квартиру отримав ветеран Великої Вітчизняної війни Володимир Якович Іонов, котрий солдатом пройшов всю війну, а Перемогу зустрічав у Берліні. Далі ордери вручили багатодітним родинам, в яких виховуються 5 і більше дітей, учасникам бойових дій в Афганістані, один з яких, Г. М. Литвинчук, ще й брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС і є главою багатодітної сім‘ї.
Раділи отриманим ордерам також ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, діти-сироти, педагогічні працівники, ветерани праці, молоді спеціалісти, що працюють у Здолбунові за напаравленням, троє працівників Рівненських навчально-виробничих підприємств УТОГ та УТОС, представники силових відомств - прокуратури, УМВС України, СБУ, МНС, Збройних Сил України.
Потому офіційні особи та новосели оглянули квартири. Біля під‘їздів знайомились нові сусіди. За традицією - на щастя - першими у двері пропускали чоловіків.
Треба сказати, що будівельники потрудились на славу. В будинку не лише іззовні, а й всередині все зроблено на совість: встановлені сучасні двері, вікна, сантехніка, газові плити, підключені всі комунікації і індивідуальні квартирні лічильники на газ, воду, електроенергію, а завдяки своїй котельні, тепло. Тож хай живеться новоселам щасливо і радісно, а спільна адреса - Коперника, 65 - з‘єднає в одну велику родину, що дбатиме, аби й надалі їх будинок був таким же красивим, а його подвір‘я облаштованим, чистим і затишним.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry