25 січня цього року дощенту згорів будинок № 13 по вул. Садовій у с. Борщівка Перша, в якому з дружиною проживав Олесандр Володимирович Никитюк. Мізоцькі й здолбунівські пожежники, що прибули на виклик, на жаль, врятувати його не змогли. Вогонь знищив весь запас продуктів харчування, одяг, меблі. З документів лишилися тільки паспорти, а з усього господарства - худоба: корова, свині, птиця.
Спочатку погорільці перебивалися по сусідах. Нині з дозволу одного з них тимчасово зайняли пустуючий будинок його батька. Постраждалі вже немолоді люди, і самотужки відновити господарство, не маючи елементарних речей, для них неможливо. А за вікном - зима.
Ще важче їм пережити біду від того, що, за їх підозрою, вона - рукотворна, скоєна не чужою їм людиною, яка, швидше за все, втілила в життя свої п‘яні погрози під час влаштованого нею напередодні пожежі дебошу. Втихомирити який, за словами дружини погорільця, вдалося лише після втручання медиків і міліції.
На місце трагічної події виїжджав інспектор Здолбунівського РВ ГУ МНС України в Рівненській області С. В. Опальський. Ним було складено акт про пожежу, який передано у РВ УМВС України в Рівненській області, оскільки постраждалими підозрюється підпал. Як повідомили у слідчому відділі РВ УМВС, підозрюваний погорільцями стверджує, що він ніяких протиправних дій не вчиняв, документи ж щодо випадку опрацьовуються, але згідно зі ст. 194 КК України і ст. 97 КПК України, у відкритті кримінальної справи постраждалим скоріше за все буде відмовлено.
Є надія, що правоохоронці, у всьому об‘єктивно розібравшись, приймуть справедливе рішення. Ми ж будьмо милосердними і допоможімо землякам, що лишились без даху над головою, хто чим зможе.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry