Напрочуд казковою цього року виявилася зима. Чистою, білою скатертиною вкрилася земля. Кожна суха травинка, кожна стеблина прибралась в біле мереживо і сріблястий бісер. Дерева сяють кришталем. Морозець приємно пощипує щоки.
А разом з тим прийшли до нас в гості новорічно-різдвяні свята. І злинули над селом ген аж до піднебесся різдвяні піснеспіви. Від хати до хати сьомого і восьмого січня колективи колядників закладів культури, Заліської і Гільчанської шкіл несли благу вість про народження Ісуса Христа, бажали господарям всіляких гараздів, злагоди, залишаючи у душах любов, щирість, милосердя.
А на Водехреще, коли кожний житель нашого села, району, області мав змогу не тільки причаститися цілющою водою гільчанського джерела, відчути свою належність до святої віри християнської і стати свідком дива, що відбулося на очах тисяч вірян, коли “заграла” вода, на дітей із багатодітних малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, інвалідів (а таких на території Урвенської сільської ради є 113) чекало ще одне диво. В кожну сім’ю зі словами “Христос хрещається” завітали Дід Мороз та Снігуронька, ролі яких вдало зіграли землевпорядник сільської ради Валерій Богатько та бухгалтер дитячого садочка Оксана Свиріпа. Дітки з радістю розповідали молитви, вірші, співали колядки, а в нагороду за це Дід Мороз обдаровував їх подарунками.
Щиру подяку за благодійний внесок для створення надзвичайного свята для діток висловлюємо підприємцям
Н. Омецинській, Л. Маланчук, Ю. Бихальцю, З. Кочубей,
М. Шаркову, О. Дульському, В. Кравець, Ю. Шменделю,
С. Потапчук, В. Пилипчуку, О. Гончаруку, Р. Кравчук, В. Більчуку, М. Ліщенку, В. Морозу, О. Дроботу.
Лідія БАЛАБАТ,
Урвенський сільський голова.

Comments are now closed for this entry