Останніми роками ми все більше дізнаємося про православні чудеса. Події релігійного характеру повинні бути осмислені тому, що в них є Божа воля. Чудом є те, що в матеріальних речах ми прилучаємося до благодіянь Божих. Чудо - це те, що перевершує закони природи.
Свідками одного з православних чудес стали сотні людей біля джерела Святого Миколая с. Гільча в Богоявленську ніч з 18 на 19 січня. Опівночі священики розпочали звершувати водосвятний молебень. Всі завмерли, дивилися на воду, чекаючи чуда. Адже звістка про те, що воно відбувається біля джерела щороку у Богоявленську ніч розноситься по всіх усюдах і з кожним роком все більше й більше людей приїздять на це святе місце, щоб стати свідками звершення Божої волі.
Тільки почалося богослужіння, з води почав здійматися пар, а потім вода “заграла”. Спочатку невеликі хвилі покотилися по воді, потім вони все більшали й більшали, ніби їх гнав сильний вітер. На деякий час вода стихла, тільки легенько погойдувалась. Потім знову накочувалися великі хвилі. На превеликий подив, вони рухались проти течії. Вода нуртувала протягом усього богослужіння. Після закінчення водосвятного молебню вона стала тихою, спокійною.
Православні християни з вірою в серці, з молитвою заходили у воду, вмивалися, купалися, просили в Бога зцілення. Це чудо було повчанням для тих, хто не з вірою, а з цікавості приїхали на це святе місце. Божественне натхнення зробило те, що не під силу людині. Дійсно, сила Божа в нашій немочі звершується, хоча багато кому чудеса Божі здаються неймовірними.
Священик
Андрій Остапюк,
настоятель Свято-Казанського храму с. Урвенна. 
Фото автора.
Із сайту “Православна Здолбунівщина”.

Comments are now closed for this entry