М’ясопереробне підприємство ТМ “Мізочпродукт”, знане не лише на Рівненщині, але й в Україні, пропонує асортимент ковбасних виробів та копченостей за справжніми традиційними рецептурами, впроваджує нові технології, впевнено завойовує український ринок як асортиментом продукції, так і її безпечністю та якістю.


Сьогодні “Мізочпродукт” випускає ковбасні вироби 132 найменувань, які відвантажуються в міста Хмельницький, Кіровоград, Черкаси, Київ, Житомир, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк.
Підприємство очолює Олександр Мойсейович Андріюк – справжній фахівець своєї справи, меценат і добродійник. А головне, що він досконало знає виробництво і щороку збільшує кількість робочих місць. До речі, в минулому році “Мізочпродукт” став переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції, товарів, робіт, послуг “100 найкращих товарів України” у номінації “Продовольчі товари” та нагороджений відповідним дипломом та медаллю. З приводу цього на адресу підприємства надійшли подяки від Президента України Віктора Ющенка, Прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко та голови Верховної Ради України Володимира Литвина.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry