12 січня розпочало роботу у приміщенні Здолбунівської центральної районної лікарні

В урочистій церемонії його відкриття взяли участь працівники лікарні та представники колективу Здолбунівської філії ВАТ “Ощадбанк”. З привітання усіх присутніх із новорічно-різдвяними святами і щирих побажань їм здоров’я, радості, достатку та успіху почав свій виступ керуючий філією Я. Є. Бараболя. Він ознайомив медиків із переліком послуг, які новостворене банківське відділення надаватиме клієнтам, та окреслив перспективи подальшого розвитку “Ощадбанку” в районі. Зокрема повідомив, що цього року планується встановлення двох банкоматів у Здолбунові і одного у селищі Мізоч, де вже вдалося значно покращити умови роботи працівників банку та обслуговування клієнтів, облаштувавши нове, просторіше, приміщення тамтешнього відділення.


- Сьогодні в нас приємна подія, ми відкриваємо нове, вже десяте у Здолбунівському районі відділення “Ощадбанку”. Хочу подякувати усім, хто посприяв тому, щоб це відбулося, і сподіваюсь, що діяльність новоствореного банківського підрозділу буде успішною, а співпраця між нашими установами плідною, - завершив промову Я. Є. Бараболя.
Сподівання на гарні партнерські стосунки між ними висловили і головний лікар району І. Я. Зима та головний бухгалтер Здолбунівської філії “Ощадбанку” В. М. Демчишина, котра також відповіла на запитання медиків стосовно переходу на отримання зарплат і пенсій за банківськими картками.
Керівники банківської та медичної установ - Я. Є. Бараболя та І. Я. Зима – під оплески учасників церемонії разом перерізали символічну стрічку і дали старт роботі відділення. Присутнім представили контролера-касира О. А. Назарчук, котра у ньому працюватиме.
Отож відтепер медики мають змогу отримати весь спектр сучасних банківських послуг, включаючи обмін валют, оплату комунальних послуг, здійснення переказів, оформлення вкладів та ін., безпосередньо за місцем роботи, не витрачаючи час на дорогу до банку. Скористатися цими послугами у новому відділенні, що знаходиться на першому поверсі правого крила хірургічного корпусу, поряд із бухгалтерією ЦРЛ, зможуть і усі інші клієнти “Ощадбанку”.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.
На фото:
символічну стрічку перерізають Я. Є. Бараболя та І. Я. Зима.
На запитання медиків відповідає головний бухгалтер Здолбунівської філії “Ощадбанку” В. М. Демчишина.

Comments are now closed for this entry