В теперішньому світі, в час новітніх технологій сучасна школа переживає той період, коли важливо не просто втриматись, як кажуть, на плаву, а організувати роботу так, щоб діти почували себе як вдома, а саме: впевнено, затишно, комфортно, тобто потрібно створити усі умови для гармонійного розвитку особистості. Це дуже копітка праця. Це щоденні пошуки, вирішення багатьох проблем. Звичайно, без сторонньої підтримки зробити це вкрай неможливо, особливо, коли школа сільська та ще й маленька.
У переддень щедрих Різдвяних свят керівники фермерських господарств “Нива” та “Хлібний дар Л” із сусіднього села Івачків Олександр та Мирослав Лапчуки надали нашому навчальному закладу фінансову допомогу. До речі, ці щедрі люди вже декілька років поспіль не забувають нашої школи.
Не стоять осторонь шкільного життя і керівники райдержадміністрації та районної ради. Їхня підтримка, своєчасні професійні поради допомагають у вирішенні багатьох наболілих проблем.
Дякуємо вам усім за небайдужість, за щиру допомогу і бажання змінити життя на краще, за те, що вселяєте в нас віру в справедливість, яка перемагає усі життєві негаразди.
Оксана Пантелеймон,
заступник директора з навчально-виховної 
роботи Миротинської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry