У постанові Кабінету Міністрів України “Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на розвиток тваринництва”, до переліку документів, які подаються для отримання бюджетної дотації, входить витяг з Реєстру тварин. В ньому вказано ідентифікаційний номер тварини, серія і номер паспорта великої рогатої худоби та ветеринарної картки до паспорта.
Згідно з листом Міністерства аграрної політики України від 11 листопада 2008 року встановлено терміни проведення ідентифікації великої рогатої худоби, а саме:
тварини, народжені у 2009 році, - до 3 місяців від дня народження;
тварини, народжені у 2010 році, - протягом одного місяця від дня народження;
тварини, народжені у 2011 році, - не пізніше від семиденного терміну від дня народження, але не пізніше, ніж тварина залишить господарство.
Крім того, при формуванні витягів з Реєстру тварин державним підприємством “Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин”, що підтверджує ідентифікацію, буде враховано дотримання власниками вищезазначених термінів, тобто худоба, ідентифікація якої була проведена з порушенням терміну, до витягу включатись не буде.
Тому нагадуємо власникам тварин, що державна тваринницька дотація буде надаватись на тварин, які були проідентифіковані та зареєстровані в Реєстрі тварин в установленому порядку, тобто без порушень відповідних термінів.
Ольга ГОРПЕНЮК,
начальник відділу організації виробництва 
управління агропромислового розвитку РДА.


Comments are now closed for this entry