2010-й рік розпочався святковими і вихідними днями. А у новорічну ніч всі ми, як і завжди, піднімали келихи за завтрашній день, за все добре, за здоров’я близьких і рідних. Дивилися святкові телепередачі, захоплювалися прихорошеними ялинками. Але ж в цю ніч та подальші вихідні дні нового року десятки наших земляків чергували у медичних закладах, в пожежній та міліцейській частинах, в службах електричних та газових мереж.
Отож, у районі в перші дні нового року


Народилося дві дівчинки

Рік білого Тигра приніс нашому району двоє новонароджених. Це дівчатка з вулиці Липки селища Мізоч, яких народили Олена Панащук та Олена Климчук. До речі, у кожної з цих жінок вже другі пологи. Діти і мами почуваються добре.


Вистачало роботи у “швидкої”

За перші три дні цього року до відділення швидкої медичної допомоги центральної районної лікарні звернулися 196 громадян, з них 10 чоловік з травмами. В ці дні зафіксовано двоє загиблих. Один в стані алкогольного сп’яніння замерз в хліві, інший - повісився. До травматологічного відділення потрапила одна особа. На щастя, від піротехніки ніхто не постраждав.


Пожежні не розгубились

У новорічну ніч караул №1 професійної пожежної частини м. Здолбунова врятував від пожежі два житлові будинки по вул. Садки м. Здолбунова. Злагоджено і оперативно діяли пожежні Сергій Кирилюк, Петро Мельник, В’ячеслав Кравчук.
Сталося і загорання дачного будинку в Старомильську. Його гасили вже інші пожежники.


ДТП не було...

За перші три дні нового року ДТП у районі, на щастя, не трапилося. А ось водіїв “під мухою” працівники ДАІ виявили, проте їх було лише двоє. Разом з тим автоінспекторами було затримано на майданчик для тимчасового утримання транспортних засобів 8 автобусів, які не пройшли вчасно технічного огляду.

Comments are now closed for this entry