Минулої неділі, 3 січня, у будинку культури ВАТ “Волинь-Цемент” відбувся концерт дуету гумористів знаного як “Кролики” - народних артистів України Володимира Мойсеєнка та Володимира Данильця. Прибули до нашого міста митці в рамках свого туру Україною на підтримку кандидата у Президенти Віктора Федоровича Януковича. “Нам просто не байдуже, в якій країні зростуть наші діти. Українська земля багата і щедра, і так хочеться, щоб нашу Батьківщину поважали у світі, а ми могли з гордістю і любов‘ю співати про неї прекрасні пісні.
Ми багато років знаємо Віктора Федоровича Януковича як прекрасну людину, знаємо багатьох представників його команди і віримо, що достойніших сьогодні в Україні немає”, - обгрунтували свою позицію артисти.


Вони показали глядачам, серед яких були не лише здолбунівчани-члени Партії регіонів та прихильники цієї політичної сили, а й її представники з Гощанського, Острозького районів та м. Рівне, спеціально підготовлену “передвиборчу” програму. Номери, з яких вона складалась, були сповнені іскрометного гумору, а часом і їдкої сатири на наше сьогодення. Зал не раз вибухав сміхом та гучними оплесками. За чудовий виступ і отриманий від нього позитив “Кроликам” віддячили квітами та вигуками “Браво!”.
Новорічні вітання гостям, землякам та однопартійцям зі сцени адресував голова Здолбунівської районної організації Партії регіонів М. П. Євчук. Від імені народного депутата 5 скликання, голови Рівненської обласної організації Партії регіонів В. М. Берташа присутніх із Новим роком щиро вітав помічник народного депутата І. О. Шевчук. Він, а також голови Гощанської, Здолбунівської й Острозької районних і Острозької міської організацій Партії регіонів дванадцятьом найактивнішим, найвідданішим справі і найдостойнішим своїм соратникам вручили грамоти. В числі нагороджених і члени Здолбунівської районної організації Партії регіонів Л. М. Федорків, В. В. Воробель та В. І. Горчак.
Олена СНІЖНА.
На фото: під час концерту.
Фото Миколи
ПОГОНСЬКОГО.


Comments are now closed for this entry