На останньому в минулому році засіданні колегії райдержадміністрації було проаналізовано хід виконання районних програм розвитку фізичної культури і спорту, зайнятості населення, а також розглянуто питання щодо стану та вдосконалення матеріально-технічної бази установ культури і виконання Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”.
Завідувач сектора у справах молоді і спорту РДА М. В. Гарбовський назвав чимало здобутків, досягнутих здолбунівськими спортсменами на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Той факт, що наш район, попри недостатні матеріальну базу, фінансування, займав четверте місце в області з олімпійських видів спорту свідчить про великі можливості наших спортсменів.
Для того, аби створити належні умови для реалізації в районі державної політики у сфері зміцнення здоров’я населення засобами фізичного виховання, фізичної культури і спорту, належить зробити чимало. Необхідно подбати про забезпечення провідних спортсменів району необхідним для здійснення повноцінних тренувань обладнанням та інвентарем, інакше вони змушені будуть шукати міста та клуби, які зможуть дати їм це. Є потреба створити у Мізочі своєрідний центр спорту з необхідною базою, там є місцеві фахівці. Слід зробити усе, аби у районній спартакіаді “Повір у себе” брали участь якомога більше дітей шкільного віку з вадами здоров’я та ін. Здійснення цих та інших завдань визначено у відповідному дорученні голови райдержадміністрації.
Заслухавши звіт директора районного центру зайнятості С. М. Бабича, члени колегії визнали роботу цієї установи задовільною. Упродовж січня-грудня минулого року послугами служби зайнятості скористалося 5600 осіб з числа незайнятого населення. На 25 грудня на обліку перебувало 1535 осіб, 370 з яких належать до категорії соціально незахищених громадян.
Протягом звітного періоду за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 1810 незайнятих громадян, із них 215 осіб – соціально незахищеної категорії.
За показниками, що належать до компетенції служби зайнятості, створено 580 нових робочих місць, із них 545 – шляхом реєстрації трудових договорів між фізичними особами та найманими працівниками.
Активними формами сприяння зайнятості було охоплено 3040 осіб: до професійного навчання залучено 575 осіб, на громадських роботах працювало 655 чол. з числа безробітних. Складною, як і раніше, залишається проблема працевлаштування сільського населення. Кількість зареєстрованих безробітних, які проживають у сільській місцевості, становить 703 особи, що складає 47,9% від загальної чисельності зареєстрованих безробітних.
За результатами розглянутого питання головою РДА видано відповідне розпорядження.
Члени колегії обговорили також інформації начальника відділу культури і туризму РДА О. Б. Грушицького та керівника архівного відділу райдержадміністрації О. В. Климкович. Всі порушені на засіданні проблеми знайшли своє відображення у дорученнях голови РДА.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry