Завершується 2009 рік. Впродовж нього районна організація Товариства Червоного Хреста України продовжувала удосконалювати діяльність патронажної служби, надавала медичну, матеріальну, соціальну та психологічну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення. Зокрема, службою милосердя було надано медичну допомогу на дому 797 хронічно хворим з числа самотніх престарілих громадян, інвалідів війни та праці. 1093 особи отримали допомогу на загальну суму 11458 грн., в тому числі матеріальну – 154 чол., предмети першої необхідності – 80 чол., безкоштовне гаряче харчування – 84 чол., медикаменти – 310 чол., одяг, взуття – 465 чол.
Шановні здолбунівчани! Без вашої підтримки така допомога була б неможливою. Серед тих, хто проявив громадську свідомість і шляхетність, хочу відзначити міського голову І. О. Ольшевського, який вже багато років є благодійником нашої організації. Цього року він на милосердну діяльність вніс 200 грн. Секретар міської ради
В. В. Капітула - 100 грн., а депутати ради – членські внески по 5 грн.
Постійними доброчинцями є і великі підприємства нашого району - ВАТ “Волинь-Цемент” (генеральний директор С. Й. Царук) та ВАТ “Укрцемремонт” (генеральний директор М. А. Романуха). Достроково виконали фінансовий план КП МБУ № 1, очолюване О. В. Хомич, Будеразький, Ступнівський і Глинський дільничні комітети під головуванням, відповідно, А. Х. Велісейка, С. В. Парети та М. А. Петровського. Колектив працівників ветеринарної медицини району стовідсотково охоплений членством у Червоному Хресті (голова первинного осередку - М. В. Сидорук). Добре попрацювали над виконанням фінансового плану у фельдшерсько-акушерських пунктах с. Буща, завідуючий М. Осік, та с. Ільпінь, завідуюча О. Семенюк.
Український Червоний Хрест завжди напоготові, щоб надати необхідну допомогу у відповідь на будь-який сигнал тривоги. І найперше – у випадках виникнення надзвичайних ситуацій. Не залишаються поза увагою товариства й проблеми боротьби з такими особливо небезпечними хворобами, як СНІД та туберкульоз, а також залучення населення до безкоштовного донорства. Продовжує невтомно трудитися над благородною справою возз’єднання родин наша служба розшуку.
Не перелічити добрих справ нашого Товариства. Тож низько вклоняюсь вам, дорогі земляки-здолбунівчани, за невтомну працю, неспокій душі і серця, сердечно дякую вам за допомогу у справі милосердя. З наступаючим вас Новим роком! Нехай рік прийдешній для нас усіх буде щедрим на добро, радощі, любов!
Володимир БОРОДІЙ,
голова районної організації
Товариства Червоного Хреста України.

Comments are now closed for this entry