Кожна дитина щороку з нетерпінням чекає на прихід зими. І не тільки тому, що знову можна буде щодуху мчати з гірки на санчатах, ліпити сніговиків і бавитися у сніжки, а ще й тому, що саме у ніч на 19 грудня завітає до кожної домівки Святий Миколай і покладе під подушку дарунок.
Цей вимріяний день дарує кожній дитині радість, добрий настрій і впевненість у тому, що всі чемні і привітні хлопчики й дівчатка отримують винагороду за гарну поведінку.
З нагоди відзначення Дня Святого Миколая працівники служби у справах дітей райдержадміністрації особисто відвідали дев’ятнадцять сімей району, які опинилися у складних життєвих обставинах, та вручили для сорока дітей солодкі подарунки.
До свята долучилися громадська організація “Жінки Батьківщини” та політична партія “ВО “Батьківщина”, активісти яких, одягнувши червону шапку Миколая, рознесли подарунки для 1000 дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Попереду новорічні свята. Проте для хлопчиків і дівчаток – це не лише подарунки. Нерідко, купуючи дорогі іграшки, одяг, комп’ютери, мобілки, ми намагаємося ніби “відкупитися” від дітей, компенсувати у такий спосіб нестачу справжньої батьківської уваги. Але зліплений разом з татом сніговик може принести малюку більше радості, ніж дорога іграшка, а жодна обнова не замінить теплої, довірливої розмови з мамою.
Тож, шановні батьки, не забуваймо, що діти потребують нашої уваги щоденно, а не лише в свята.
Світлана Муляр,
начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.


Comments are now closed for this entry