Відповідь на це запитання точно знають у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. І не просто знають, а творять власними руками. Якщо нині піднятися по шкільних сходах у хол другого поверху, то від побаченого перехопить подих, бо туди завітала справжня снігова зимова казка - всюди сніжинки. І кожна з них неповторна у своїй красі.
З бісеру, паперу, дроту, пластику, газети, гірлянд, об’ємні і одноплощинні, каркасні і в техніках аплікації та витинанок, білі, блакитні і багатокольорові, зовсім малесенькі і величиною більше метра сніжинки виготовили учні від найменших до найстарших класів. При чому і хлопчики, і дівчатка. За словами дітей, їм із задоволенням допомагали й батьки.


Оголошуючи конкурс-фестиваль сніжинок, ми й не очікували, що наші діти так активно відгукнуться на цю пропозицію. Але подивіться самі, яка феєрія позитивної дитячої фантазії вирує! - зауважує заступник директора школи з навчально-виховної роботи Людмила Тимофіївна Ткачук.
І справді, задуми тут втілені різні. Хіба не підніме настрій кольорова сніжинка, з якої до тебе усміхаються чудернацькі сніговички? А теплі святкові побажання, чи споглядання майстерно вирізаних філігранних вірезунків? І хіба не прокинеться в душі щось щемливе і радісне, коли перед тобою по геніальному просто – у тоненькій паперовій з розмальованої букетами яскравих квітів звичайної серветки сніжинці - втілене поєднання дитячих прагнень радості від зимових свят та розваг, невіддільних від родинного щастя, ялинки, білісінького снігу, легкого морозцю, та бажання жити у красивому, дружньо до тебе настроєному, квітучому світі?
Конкурс є конкурс, і у школі, хоч зробити це і буде важко, визначать його переможців. Але, на мою думку, перемогла в ньому сама життєствердна творча ідея і колективне, гуртом, її втілення. Тож, якщо хочете свята і дива, спробуйте створити його самі. І, якщо бажання ваше сильне і справжнє, у вас обов’язково вийде.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry