У Здолбунові відзначили День молоді

Незвично прохолодний, як для літа, вечір минулої неділі таки зібрав на святкові заходи, що цьогоріч відбувалися на площі Героїв Майдану, доволі багато люду: ще напівсонних, у романтичному настрої випускників, жвавих малих дітлахів і дорослих.

Та це було згодом. А розпочалося відзначення свята зі змагань інтелектуалів. У Здолбунівській районній біб­ліотеці для дітей та юнацтва відбувся бліц-турнір з шахів. За першість у ньому боролися люди молоді не тільки за віком, а й духом – близько тридцяти любителів шахів у двох вікових категоріях. У першій з них серед шахістів 2000 року народження і молодших перемогу здобула десятикласниця гімназії Марія Гнатюк. У другій віковій категорії серед учасників віком 18 років і старших золото завоював Ігор Намінський.

 


Увечері ж на площі Героїв Майдану розмістили кілька локацій, де кожен мав змогу знайти заняття собі до душі.
Доки на сцені перед Здолбунівським БКЦ вручали грамоти найактивнішим школярам, які стали призерами обласного та Всеукраїнського рівнів предметних олімпіад, спартакіад у 2017-2018 навчальному році, дітлахи завзято малювали на асфальті площі своє щасливе дитинство. Трохи старші хлопці й дівчата в ході організованої для них естафети демонстрували усім свої спортивні навички. Крім того, виготовляли різноманітні вироби під час майстер-класу з паперопластики.


Дорослі теж випробовували свої сили. Охочих позмагатися було чимало, тож навколо спортивного снаряда для армреслінгу зібрався цілий натовп.
Тим часом, на сцені упродовж всього вечора тривав концерт – виступали місцеві та запрошені артисти. Тих, хто завітав на урочистості, розважали солісти Рівненської обласної філармонії, інші талановиті рівняни, здолбунівські вокалісти й танцюристи.


Приємним сюрпризом для низки кращих місцевих футбольних команд стало вручення подарунків від благодійниці з німецького Нюрнберга Вікторії Левінської – спортивного одягу. Тож нову одіж тепер мають команди «Хемп-01», «Benny Hill», ДЮСШ, збірна Здолбунівської міської ради, а також команда з американського футболу «Орли».
Також гостям свята запропонували цікаві вікторини, а на торгових ятках, розташованих поблизу місця святкування, вони мали змогу придбати товари на всяк смак. Додавала усім радісного настрою весела малеча, яка метушилась довкола з яскравими повітряними кульками.
Завершилося святкування Дня молоді запальною дискотекою від Dj iMax, де усі веселилися та «відривалися» від душі, на повну.
Ірина САМЧУК,
фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити