Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей”, який набирає чинності з 1 січня 2010 року, внесено зміни до Закону України “Про охорону дитинства”. Зокрема, передбачено надання багатодітним сім’ям пільг з оплати житлово-комунальних послуг, палива, абонентської плати за користування телефоном, а дітям з багатодітних сімей – безплатного проїзду у міському та приміському транспорті.
З метою забезпечення внесення до 1 січня наступного року інформації про багатодітних сімей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, багатодітні сім’ї мають подати в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації такі документи: копії паспортів батьків, свідоцтв про народження дітей, довідок про присвоєння ідентифікаційного номера, довідку про склад сім’ї, розрахункові книжки (квитанції) за послуги. Всі копії дійсні лише за пред’явлення оригіналів документів.
Багатодітна сім’я – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) і трьох та більше дітей.
Дитина – особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно із законом, застосованим до неї, вона не набуває прав повнолітньої раніше.
Довідки можна отримати за телефоном 2-54-56 або звернувшись за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 64 у кабінет № 5.
Вікторія КОВТОНЮК,
начальник відділу персоніфікованого
обліку пільгових категорій населення
управління праці та соціального захисту населення
райдержадміністрації.

Comments are now closed for this entry