Спеціально створене журі обиратиме дівчину, яка стане обличчям області і представлятиме Рівненщину на Національному конкурсі краси “Міс Україна-2010”. І струнка фігура, яскрава посмішка, граційна хода по подіуму – лише частина критеріїв, за якими оцінюватимуть виступи учасниць.
Конкурс “Міс Рівненщина-2010” проходитиме в три етапи в період з грудня 2009 по березень 2010 р. Першим етапом стане проведення кастингів у всіх райцентрах області. До речі, 18 грудня цього року о 17 годині відбудеться кастинг і у Здолбунові - в приміщенні музичної школи, що по вул. Пушкіна, 36.
Під час другого етапу у Рівному буде організовано презентацію фіналісток, інтерактивне голосування за конкурсанток (в рамках ефіру ТРК ”Рівне 1”) та Інтернет-голосування. Третім і заключним етапом будуть кульмінація конкурсу “Міс Рівненщина-2010” та гала-концерт за участю зіркових гостей.
“Міс Рівненщина-2010” проходить за підтримки Рівненської ОДА під егідою Національного комітету “Міс Україна”. До складу конкурсного оргкомітету ввійшли агентство моделей “Панна” та рекламно-маркетингова компанія “НеоМарк”. Співорганізатором конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, партнером – телеканал “Рівне 1”.
Вікторія ДЕМБІЦЬКА,
керівник РО конкурсу краси “Міс Рівненщина”.
Андрій ПРОКОПЧУК,
голова оргкомітету РО конкурсу краси  “Міс Рівненщина”.

Comments are now closed for this entry