Дванадцятого грудня святкуватиме свій ювілей прекрасна людина, хороший фахівець, чудова матуся і золота бабуся, справжній друг, надійний товариш Ганна Іванівна Герасимчук (на фото), яка майже тридцять років обіймає посаду старшої медсестри в дошкільному навчальному закладі №3 “Ладоньки”. Завдяки своєму високому професіоналізму, невичерпній енергії, відповідальності вона багато років успішно забезпечує охорону життя та зміцнення здоров’я малюків.


Нелегкий життєвий шлях пройшла Ганна Іванівна. Сама виводила на життєвий шлях доньку, зуміла дати їй хорошу освіту і виховання. Внук Іллюшка - розумник, відмінник гімназії та музичної школи. І це теж заслуга Ганни Іванівни. Та й матір стареньку забрала вона з рідного Білашева до себе в сім’ю, тепер доглядає й оберігає свою неньку.
Є в Ганни Іванівни ще одна дуже характерна риса - безмірна любов і милосердя до ближнього. Щодня вона поспішає надати медичну допомогу чи пораду вихованцям, друзям, колегам і просто людям. За все це поважають і люблять Ганну Іванівну працівники дошкільної установи, батьки вихованців, а найбільше - діти. Що б вона не робила - чи то відпускала фізпроцедури, чи здійснювала профілактичні щеплення, чи надавала медичну допомогу малюкам - завжди знайде для кожної дитини і тепле материнське слово, і солоденьку вітамінку, і поцілунок на додачу.
Їдуть до неї вчитися колеги не лише з нашого району, а й з області. Ганна Іванівна активний учасник обласних семінарів, районних методичних об’єднань, неодноразово ділилася досвідом роботи з “курсантами” Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Її праця високо оцінена, адже Ганна Іванівна - медсестра вищої категорії, медсестра за покликом душі і серця.
З ювілеєм тебе, наша подруго, колего і сестро!
Тетяна НАЗАРЕНКО, завідувач ДНЗ
№ 3 “Ладоньки” м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry