Труднощі сьогодення не могли не позначитись на діяльності органів місцевого самоврядування. Стало менше можливостей щось зробити для громади і у нас. Однак люди чекають конкретних справ.
Тому, попри складнощі, провели поточні ремонти ФАПів, культустанов, дитячого садочка “Сонечко”. У Новомильську та Степанівці влаштували водопровід до місцевих ФАПів.
Одна з наших болючих проблем – дороги. Підсипали щебнем вул. Нову в Новомильську. А зараз возимо його на вулиці Молодіжну та Шкільну в Копиткові. Хоча ремонтом останньої, як зрештою наших центральних доріг, мали б займатися працівники філії “Здолбунівський райавтодор”. Та реальність змушує думати про це нас.
Звісно, можна було б зробити більше, однак мусимо зважати на фінансові можливості. Саме тому не вдалось влаштувати освітлення вулиці Нової та закінчити його по вул. Центральній у Новомильську.
Наступний рік буде не менш складним. Великі надії покладаємо на те, що 90 відсотків плати за землю залишатиметься сільській раді (тепер - 60%). Інших нових великих джерел для наповнення бюджету у нас немає.
Марія ФІШЕР,
Копитківський сільський голова.

Comments are now closed for this entry