Згідно з планом роботи районної ради відбувся черговий семінар-навчання голів територіальних громад Здолбунівщини.
Голова районної ради ФСТ “Колос” В. В. Янчук, коротко нагадавши присутнім про вагомі здобутки спортсменів товариства, закликав голів місцевих рад посприяти у проведенні звітно-виборних зборів у первинних осередках, залученні до роботи в них ентузіастів, яких є чимало в кожному селі і які допомагатимуть в організації спортивної роботи на місцях.
Закінчується рік, треба думати про те, яким буде наступний. Тож інформації щодо порядку формування місцевих бюджетів та складання програм соціально-економічного і культурного розвитку місцевих рад, з якими виступили начальники фінансового управління та управління економіки райдержадміністрації В. М. Нечипорук і В. В. Бухало, сприймали учасники семінару з особливою увагою. Адже прогнозні показники, розроблені законодавцями, влаштовують далеко не всіх. Тому головам місцевих рад рекомендували вже зараз обговорити проекти майбутніх кошторисів на засіданнях виконкомів, ретельно зважити власні можливості та шукати резервів для наповнення місцевих бюджетів.
На семінарі йшла мова і про використання селищною та сільськими радами коштів природоохоронних фондів. У кожної з рад вони різні. Тому було висловлено пропозицію об’єднати їх на рівні району з тим, аби мати змогу вирішувати найбільш злободенні проблеми. Над цим учасники семінару вирішили ще подумати.
Йшлося також на цьому зібранні про організацію підвезення учнів та вчителів до загальноосвітніх навчальних закладів, районну програму “Шкільний автобус” (про це інформувала начальник відділу освіти В. М. Бондарчук), виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо безоплатного оформлення та видачі населенню державних актів на право власності на земельні ділянки (з інформацією виступив начальник управління Держкомзему у районі В. І. Оліферчук) та ін.
Почута на семінарі різнопланова інформація стане, безумовно, в нагоді головам місцевих рад. А отримані консультації від фахівців районних служб допоможуть у вирішенні конкретних проблем.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry