6,8 млн. грн. інвестиційних коштів було залучено торік для розвитку агропромислового комплексу району. Зокрема, придбано 19 одиниць технічних засобів для запровадження інтенсивних технологій в галузі рослинництва. В ПСП “Хлібороб” модернізовано тваринницьку галузь.
***
Розпочато реалізацію інноваційного проекту з реконструкції молочної ферми з впровадженням технології сучасного енергозберігаючого доїльного залу типу “Паралель” у фермерському господарстві ім. Шевченка. Загальна вартість проекту – 2 млн. грн. Ввести в дію його планують у цьому році. ***
ТзОВ “Західноукраїнська холдингова компанія” розпочато реалізацію інвестиційного проекту з впровадження інтенсивних технологій з переробки м’яса та овочів. Це нововведення обійдеться його господарям у один мільйон гривень і, як планують, стане до ладу вже в цьому році.
***
З метою виробництва альтернативного палива у ФГ ім. Шевченка реалізовано інвестиційний проект з виробництва біодизеля.
***
Для підвищення ефективності інвестиційних технологій в галузі хмелярства в минулому році залучено 819 тис. грн.
***
В районі діє Комплексна програма стабілізації розвитку тваринництва та сервісного обслуговування худоби на 2005-2010 роки. Для забезпечення реалізації її протягом двох останніх років залучено 40 тис. грн.
***
В цьому році передбачено продовжити реалізацію інвестиційних проектів з впровадження інтенсивних технологій в рослинництво і, зокрема, хмелярство, модернізації тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Для цього слід залучити 6 млн. грн.
***
ФГ “Укрзахідпереробка” планує розпочати реалізацію інвестиційного проекту з виробництва продуктів харчування за новітніми технологіями. На це передбачено використати 2,3 млн. євро.

Comments are now closed for this entry