Економічна криза в державі сьогодні торкнулася всіх: і великих міст, і маленьких сіл, кожної установи, родини. Відчув її і наш дошкільний заклад, де виховується майже 300 дітей, для розвитку, навчання, виховання і догляду яких потрібні немалі кошти.
Так, нещодавно контролюючими перевірками з області було виявлено ряд недоліків у функціонуванні систем водопостачання та опалення нашої установи, усунення яких вимагало великих фінансових затрат. І тут на допомогу дошкільному навчальному закладу прийшли небайдужі люди, для яких наша проблема не стала чужою. Це міський голова Ігор Олександрович Ольшевський, начальник КП “Здолбунівкомуненергія” Валентина Анатоліївна Шавронська, головний інженер цього підприємства Микола Олександрович Карпінчук та начальник КП “Здолбунівводоканал” Василь Іванович Мельник.
Щире спасибі вам, наші керівники, від вихованців та працівників ДНЗ № 3 “Ладоньки” за підтримку і розуміння, за суттєву матеріальну допомогу. Прийміть від нас найкращі побажання здоров’я, успіхів і перемог у ваших справах.
Тетяна НАЗАРЕНКО,
завідувач ДНЗ “Ладоньки”.

Comments are now closed for this entry