ІV районний фестиваль шкільних дитячих об’єднань та організацій

 

 

Вже стало доброю традицією проводити районний фестиваль шкільних дитячих організацій та об’єднань закладів освіти Здолбунівщини на лоні природи. Цьогоріч він проходив на базі Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. і був присвячений актуальній нині темі: “Молодь обирає здоров’я”.


Під час урочистого відкриття заходу його учасників зі святково прикрашеної сцени вітали голова Спасівської сільської ради Л. В. Четвержук, в. о. директора Спасівської ЗОШ
В. О. Бандюк, методист відділу освіти Здолбунівської РДА В. М. Сірик. Пролунала і традиційна фестивальна пісня. Учасників розділили на 8 команд, кожна з котрих включала представників із 3 шкіл. Діти дуже швидко знайшли спільну мову, адже мали об’єднати зусилля задля перемоги.
Дійство розгорнулось у парковій зоні с. Цурків. Вісім конкурсних етапів фестивалю вдало поєднались між собою: спортивні - “ Павутинка”, “Сходинки”, “Попади в ціль”; інтелектуальний - “Розумники”; творчий - “Юні художники” та туристичні - “Спуск-підйом”, “Маятник” і “Рибалка”. Все відбувалось швидко та весело. І хоча команди отримували оцінки за участь у кожному із змагань, по закінченні гри виявилось, що немає переможців і переможених, бо, як і очікували організатори фестивалю – колектив педагогів-організаторів шкіл району та відділ освіти Здолбунівської РДА, - всіх об’єднала дружба. Учасники отримали дипломи і заряд бадьорості, а ще – велике бажання зустрітися знову.
По завершенні змагань дітей частували кашею, звареною тут же на вогнищі, гарячим чаєм та солодощами. Не обійшлося і без подарунків, які гості отримали в результаті розіграшу лотереї, проведеної за підтримки сільського голови Л. В. Четвержук. Під кінець фестивалю всі стали свідками незвичайного футболу. Дуже цікаво було спостерігати за тим, як діти в одних на двох шортах бігали і навіть забивали голи. Футболісти та вболівальники були у захваті!
Організатори фестивалю щиро вдячні адміністрації Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Цурківської ЗОШ І ступеня, Спасівському сільському голові, підприємцям В. В. Самойлову і С. Ю. Тишкуну за співпрацю та надану ними допомогу. Щире спасибі і педагогу-організатору Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. В. А. Лук’янчуку за теплий прийом, прекрасно підібрану музику, яка лунала цілий день, створені ним гарну душевну атмосферу та чудовий настрій.
ІV фестиваль дитячих організацій пролетів як одна мить, ніхто не хотів повертатися додому. Впевнена, що наступний буде ще кращим.
Світлана САХНО, педагог-організатор
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
На фото: фрагменти фестивалю.

Comments are now closed for this entry