Керівник та працівники ремонтного вагонного депо Здолбунів біля БТРа, який не так давно на
підприємстві довели до ладу і відправили на фронт.

Здолбунів називають містом залізничників цілком вмотивовано. Адже чи не у кожного зі здолбунівчан є рідні чи близькі знайомі, котрі працюють або трудилися на залізниці. В окремих родинах сформувались цілі династії залізничників.
Трудова біографія багатьох наших краян пов’язана з ремонтним вагонним депо Здолбунів - одним з передових підприємств місцевого залізничного вузла, яке має славну історію й свої традиції. Становлення депо розпочалось в далекому 1939-му, нині ж воно займає гідне місце серед найпотужніших підприємств регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Спеціалізується на деповському та капітальному ремонті різних типів вантажних вагонів. У 2008 році депо отримало сертифікат якості відповідно до міжнародних стандартів.
На сьогодні у виробничому підрозділі задіяний 301 працівник. З 1986 року підприємство незмінно очолює заслужений працівник транспорту України Йосип Гаврищак. Свого часу його було нагороджено також відзнакою «Почесному залізничнику» та орденом «За заслуги» ІІІ ст.


На підприємстві займаються власним виробництвом, зокрема виготовляють твердопаливні печі різних конструкцій. Крім того, тут розробили десятки пристосувань та шаблонів, мийних машин, різноманітних установок, модернізували значну кількість наявного обладнання.
У ремонтному вагонному депо Здолбунів постійно впроваджують нові технології, дбають і про енерго­збереження. До прикладу, встановили на території підприємства сонячний колектор для нагріву води, що дає змогу за добу зекономити 11,58 м3 газу. А восени та навесні, коли сонячного світла замало, колектор цей використовують, аби попередньо підігрівати воду.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry