Після введення у дію пенсійної реформи виплати для пенсіонерів у нашому районі зросли в середньому на 321 грн., повідомила начальник Управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк. В області цей показник становить 362 грн., у Рівному пенсії зросли в середньому на 523 грн. Найбільше ж розбагатіли пенсіонери з Вараша - виплати їм в середньому збільшилися на 1125 грн.
- Серед 15639 пенсіонерів Здолунівщини осучаснення пенсій торкнулося лише 8650 осіб, тобто 55 відсотків. Суттєво зросли пенсії залізничників, працівників промисловості, водіїв, які давно вийшли на заслужений відпочинок. Дехто отримав доволі суттєві збільшення пенсій. Наприклад, досі людина отримувала 3 тисячі гривень, після реформи ж її пенсія зросла вдвічі, - розповіла Світлана Жовтанюк.
Осучаснення виплат не торкнулося тих, хто вийшов на пенсію в останні роки, починаючи з 2014-го. Тим же, хто нині звертається до управління ПФУ з проханням пояснити, чому виплати зросли на доволі несуттєві суми, потрібно зрозуміти, що основним «орієнтиром» є зарплатня, яку людина отримувала, працюючи. Тобто ті, у кого свого часу зарплата була солідною, і підвищення нині отримали також цілком пристойне.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити